KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12433164
nr 1243 3164
Robert Jäckel
(1872-1952), Sverige
Oljemålning, Midsommar Båven Södermanland. Signerad, daterad 1922. Olja på duk, 34x47
Robert Jäckel, svensk bildkonstnär född 1872, död 1952.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:15:47
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
Robert Jäckel
Läs mer om Robert Jäckel